Taş Duvar Yapı Hizmetleri Kayseri Yozgat Nevşehir Bayburt Taşı
Mesaj Gönder
info@tasduvaryapi.com
0542 604 3478
0532 482 2468

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

Hakkımızda

 

Taş Duvar Yapı, Otuz yılı aşkın süre önce Nevşehir’de kurulmuştur. Bu güzide şehirde dekorasyon sektöründe hizmet göstererek örnek alınan birçok projeye imza atmıştır.

 

Muhtelif binalar, Müstakil villalar, Yalılar, Camiler, Yazlık ve Çiftlik evlerinin oluşmasında, Oteller gibi birçok buna benzer yapı ve yapıt şekillerinde.  Bunlara ait iç mekân tasarımları, dış cephe uygulamaları, bahçe peyzaj ve taş ile ilgili her türlü figürlerin ortaya çıkarılması, tamamen doğal kaynaklarla oluşturulmuş el sanatları becerisi ile elde edilen yapıtların meydana getirilmesinde başrol oynamıştır.

 

Kaliteli hizmet anlayışı ile Memnuniyetin en üst seviyede tutulması, satış sonrası desteğin en iyi şekilde sağlanması, tamamen referans yolu ile satış yapmamamızı vazgeçilmez hale getirmiştir.

 

Türkiye’nin birçok ilinde eş zamanlı şantiyelerde faaliyet gösteren firmamız, Ülke genelinde yayılmış profesyonel ekibimiz ile sektörde hak ettiği yeri almıştır.

 

Firmamız sadece Nevşehir taşı değil, Aynı zamanda Kayseri Taşı olmak üzere, Türkiye’nin en özel, en doğal taşları ile uygulamalarını sürdürmekte, Doğal taş, Mermer, Traverten, Gibi birçok taş çeşitliliği ile En özel mekânların meydana gelmesinde katkıda bulunmaktadır.

 

Firmamız koleksiyonlarını, değişen müşteri taleplerine uygun olarak yenilemekte ve geliştirmektedir.

 

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin